Loading...
cart 0 Položiek 0.00 €

Služby

Naše služby zameriavame na maximálnu spokojnosť zákazníka. Nižšie si môžete prezrieť zoznam služieb, ktoré vám ponúkame. 

 

Žiadne dodatočné náklady počas záručnej doby! Opravy sú vykonávané v plnom rozsahu (náhradné diely, práca, doprava) bezplatne, vrátane náhradných dielov spotrebného charakteru (uhlíky, prívodné šnúry atď...)
Pri kúpe náradia priamo z centrály nevyžadujeme v prípade opravy záručné listy, bločky ani faktúry a bezplatne preberáme na seba manžment evidencie.
Počas záručnej doby je doprava do servisu a zo servisu bezplatná!
Záručné opravy sú vykonávané v našom autorizovanom stredisku do 24 hodín od prijatia náradia do opravy.
Vždy po oprave náradia v našom autorizovanom stredisku je vykonaná bezplatná revízia a bezplatne vystavená revízna správa podľa normy STN 331600. Eliminujeme tým Vaše riziko nepríjemností pri kontrolách IBP a chránime zdravie vašich zamestnancov.
Počas záručnej doby nám môžete zaslať náradie na bezplatnú preventívnu prehliadku. Urobíme ju s radosťou - teší nás, že zákazník sa o náradie stará.
Všetky záručné a pozáručné opravy sú vykonávané v našom centrálnom servisnom stredisku v Revúcej, ktoré je zárukou originálnych náhradných dielov, odbornosti zamestnancov a komplexného posúdenia výhodnosti pozáručných opráv.
... všetky záručné a pozáručné opravy sú vykonávané v našom centrálnom servisnom stredisku v Revúcej, ktoré je zárukou originálnych náhradných dielov, odbornosti zamestnancov a komplexného posúdenia výhodnosti pozáručných opráv
V systéme CRM máme presnú evidenciu o predaji každého náradia podľa nezmazateľne vynačených výrobných čísel.
Všeobecné otázky Kontaktujte nás
Ukážka náradia Objednať
Na stiahnutie Katalóg, Manuál, Press kit
Technické poradenstvo Kedykoľvek Vám radi poradíme
Preventívna prehliadka Kedykoľvek Vám radi poradíme
Oprava náradia Objednať